"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bursa’da Lüks Rent A Car ve Araç Kiralama Fırsatları

Bursa lüks araç kiralama hizmeti alarak lüks ve konforlu şekilde şehir içinde istediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Bursa rent a car hizmeti veren firmanın iletişim bilgilerinden firmaya ulaşabilir ister telefonla rezervasyon yapabilir isterseniz de internet sitesinden online rezervasyon kaydı yaptırabilirsiniz. Bursa’da araç kiralama yapmak işte bu kadar kolay!

Bursa’da lüks araç kiralama için bir çok firma bulunur. Bu firmalar müşteri memnuniyetini öncelik olarak kabul etmişlerdir. İster kendiniz için ister yakınlarınız isterseniz de müşterilerinizi ağırlamak için lüks araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca havalimanı transferi için de firmalar bulunuyor. Havalimanından merkeze geçmek için rent a car firmalarından hizmet alabilirsiniz. Bursa lüks araç kiralama firmaları ile Bursa’da rahatlık içinde istediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Bursa araç kiralama şirketlerinden her araç kiralama yapılabilir.

Firma AdıTelefonAdresFiyat AralığıWeb Sitesi
bursa rent a car tel no Bursa 100-400 TL (Günlük) websitesi.com
bursa rent a car tel no Bursa 100-400 TL (Günlük) websitesi.com
bursa rent a car tel no Bursa 100-400 TL (Günlük) websitesi.com
bursa rent a car tel no Bursa 100-400 TL (Günlük) websitesi.com
bursa rent a car tel no Bursa 100-400 TL (Günlük) websitesi.com
bursa rent a car tel no Bursa 100-400 TL (Günlük) websitesi.com
bursa rent a car tel no Nilüfer 100-400 TL (Günlük) websitesi.com

Bursa

otomobil içinden dışarı görünen görselBursa’da güvenilir rent a car bulmak için Bumin Kağan’a bakmanız yeterlidir. İster uzun dönem araç kiralama ister günlük araç kiralama ister havalimanı transfer ister Uludağ transfer ister lüks araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bursa rent a car firmalarının hizmet verdiği şehirlerden birisidir.

Araç kiralama yapmak için yukarıda bulunan firmalara ulaşınız. Bursa araç kiralama hizmeti veren firmaların bulunduğu bir yerdir. Araç kiralama Bursa içinde daha iyi ve konforlu seyahat etmek için en avantajlı yöntem olacaktır. Bu sayfada ve buminkagan.com’un diğer sayfalarında sizler için en avantajlı araç kiralama fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Almak istediğiniz hizmet ile ilgili sayfaya geçiş yaparak uzun dönem araç kiralama, vip araç kiralama, ekonomik araç kiralama, şoförlü araç kiralama gibi seçeneklerdeki firmalardan araç kiralayabilirsiniz. Bumin Kağan rent a car firmalarını sizler ulaştırıyor.

Araç kiralama Bursa Nilüfer ilçesinde daha fazla yer edinmiştir. Araç kiralama Bursa telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz. Bursa oto kiralama şirketleri iletişim bilgileri 24 saat açıktır. Böylece her an ulaşabilir ve her hangi bir sorun ile karşılaştığınızda yardım alabilirsiniz.

 

İskender Bursa’da Yenir

masada bursa iskender görseli

İskender Bursa’nın meşhur yemekleri arasında ilk sıralarda bulunur. Türkiye’de bilinen ve beğenilen bir yemektir. Bursa mutfağının leziz yemeklerinden olan İskender Bursa sakinlerinin ve Bursa’ya ziyarete gelen misafirlerin de sevdikleri yemekler arasında bulunuyor. Osmanlı mutfağının da vaz geçilmezleri arasında bulunan ve Bursa’ya ait olan İskender Kebabı en çok tercih edilen yemekler arasındadır.

Bursa’nın İskender markası da bulunmaktadır. 1867 yılından beri Bursa’da hizmet veren Kebapçı İskender hem Heykel şubesinde hem de diğer şubelerinde hizmet vermektedir. 150 yıldır hizmet veren Kebapçı İskender geçmişteki yemek kültürümüz hakkında da ipuçları vermektedir.

Bursa’da lüks ve sevilen restoranlar bulunmaktadır. Rezervasyon yaptırarak güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Ailenizle, sevgilinizle veya arkadaşlarınızla iyi bir yemek yiyerek güzel vakit geçirmek istiyorsanız restoranları arayarak ulaşabilirsiniz. Bursa’da kahvaltı yapılacak yerler misafirlerini bekliyor. Kahvaltı yapmak için Bursa’ya gelebilirsiniz. Özellikle İstanbul’da yaşayan kişiler Osmangazi Köprüsü ile Bursa’ya sadece 1,5 saatte ulaşabilirler. Bursa İskender hakkında yazılmış yazıları araştırırken Oithe Blog’un İskender savaşları: Bursa’da en iyi İskender nerede yenir başlıklı bir makale yazıldığını gördük. Bir de Biz Evde Yokuz isimli blogun da İskender hakkında bir yazısı olduğunu fark ettik. Ona da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Uludağ’da Kayak Yapmak ve Yürüyüş Yapmak Ayrı Güzel!

Uludağ özellikle kış turizminin cazibe merkezlerinden bir tanesidir. Uludağ’a vip araçlar ile ulaşmak için Uludağ transfer hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da iseniz de Uludağ’a vip araçlar ile ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? İstanbul Uludağ transfer hizmeti alarak lüks araçlar ile konforlu şekilde seyahat edebilirsiniz.

Bursa’da Gezilecek Yerler

yukarıdan bursa güzelyazı görseli

Bursa doğal güzellikleri, tarihi mekanları, kültürel mirası ve gezilesi yerleri ile tam bir tabiat harikasıdır. Son dönemlerde şehirleşmeyi ve betonlaşmayı abartmış olsa da doğal güzelliklerine sahip olmayı başarmış durumda. Bursa gezilecek yerler arasında en başta Uludağ gelebilir. Uludağ kış turizmi denildiğinde Türkiye’de akla gelen ilk 3 yerden birisidir. Uludağ’da kayak yaparak 5 yıldızlı otellerinde kalabilirsiniz.

Bursa’da tur programları da bulunmaktadır. Bursa tur programları Uludağ’a, Cumalıkızık’a, Tirilye’ye ve daha bir çok yere götürmektedir. Bursa ormanları da çok yeşil ve geniştir. Piknik yapmak isteyenler için de çok yer bulunuyor. Rahat bir nefes almak için Bursa’ya gelebilirsiniz.

Timsah Arena adıyla bir kaç yıl önce kullanıma sunulan stadyum da çok güzel şekilde inşa edildi. Maçları seyretmek için çok güzel bir yer olarak bilinir. Tarihi dokusunu kaybetmiş olsa da insanların yürümesi için ve alışveriş yapması için güzel bir yolu vardır; Cumhuriyet Caddesi. Bursa’nın hem yüzmek için hem de görmek için büyük gölleri de bulunuyor. Kuşların göç yolları üzerinde bulunan Bursa her yıl milyonlarca kuşun durakladığı bir yerdir. Kuşları fotoğraflamak ve görmek için de yılın belli dönemlerinde Bursa’ya gelebilirsiniz.

Bursa’da Kahvaltı: Cumalıkızık

yukarıdan bursa cumalıkızık görseli

Cumalıkızık Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bulunan asırlara dayanan tarihi ile çok eski ve Uludağ eteklerine kurulmuş yerleşim yeridir. Eskiden 13 adet kızık köyü bulunuyordu ancak şimdi yaşayan sadece 5 kızık köyü bulunuyor. Yaşayan diğer 4 köy ise Değirmenlikızık, Fidyekızık, Hamanlıkızık ve Derekızık’dır. Cumalıkızık 2014 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine dahil edildi. Cumlaıkızık köyü 1300 yıllarında kurulan bir yerdir. Osmanlı İmparatorluğu’nun kırsal kesim mimari özellikleri günümüze kadar korunmayı başarmış nadir yerlerden birisidir. Cumalıkızık evleri taş ve tahta ile yapılır ve kışın sıcak yazın da serin tutma özelliğine sahiptir. Ayrıca bu evler geniş ve çok odalı şekilde yapılarak geniş aileler için yapılmıştır. Günümüzde tarihi doku korunmayı başarmış ve hala kullanımda olan çok güzel bir köydür.

Cumalıkızık köyünde sediklerinizle beraber kahvaltı yapabilir ve hediyelik eşyalardan da alabilirsiniz. Cumalıkızık’ta yaşayan köylülerin hazırladığı yerel yiyeceklerden de satın alabilirsiniz. Bursa’da kahvaltı denildiğinde ilk akla gelen yer Cumalıkızık’tır. Cumalıkızık’a ulaşmak için Bursa’nın araç kiralama firmalarından size en uygun aracı kiralayabilirsiniz. Cumalıkızık köyünün asıl üne ulaşması başrolünde Emrah’ın oynadığı Kınalıkar dizisinin Cumalızık’ta çekilmesi ile olmuştur. Dizinin bu köyde çekilmesi ile köy üne kavuşmuş ve kendini geliştirmesi ile de ün hala devam etmektedir. Kahvaltı yapmak, fotoğraf çekmek ve güzel vakitler geçirmek içi buraya mutlaka uğramalısınız. Köy hakkında daha detaylı bilgi almak için Biz Evde Yokuz adlı seyahat blogunun Cumalıkzık hakkında yazdığı makaleyi de okuyabilirsiniz.

Tirilye

bursa mudanya tirilye dükkan görseliBursa’nın Mudanya ilçesi şehir merkezine sadece 15 dakika mesafede bir mahalledir. Tirilye tamamen doğa harikası bir yerdir. Yaz ve kış ayrı güzellikleri bulunan turistlerin Bursa’da en uğrak yerlerinden bir tanesidir. İster otelde kalabilir isterseniz de çadırınızda kalabilirsiniz. Tirilye otelleri hem tarihi dokuda hem de modern yapıda olmak üzere çeşitli seçeneklere sahiptirler. Siz de Tirilye otellerinden birinde kalabilir ve Tirilye’yi doyasıya gezebilirsiniz. Tirilye’de gezilecek yerler sıralandığında bunlardan bir kaçı Çınar, Taş Mektep, Dündar Evi, Tirilye Sahili, Tirilye Yat Limanı bunlardan bazılarıdır.

Eşinizle, sevgilinizle, arkadaşlarınızla gezebileceğiniz hatta iş toplantılarınızı da yapabileceğiniz doğal güzelliğini kaybetmemiş yerlerdendir. Tirilye’ye ulaşmak için Bursa merkezden önce Mudanya’ya gelmeniz gerekiyor. Ardından da sadece 15 dakikalık bir yolculuk ile Tirilye’ye ulaşabilirsiniz. Bursa havalimanından Tirilye’ye vip minibüs ile de gelebilirsiniz. Bunun için Bursa Havalimanı Tirilye Transfer hizmeti alabilirsiniz. Tirilye hakkında çok daha fazla bilgiyi Kemal Kaya’nın Yolda Olmak seyahat blogundaki Eski Bir Rum Köyü Tirilye başlıklı yazısına bakabilirsiniz. Bir de Gezip Gördüm blogunun da Bursa gezilecek yerler içeriğine de göz atabilirsiniz.

Bursa Tarihi Mekanları

bursa saat kulesi görseli

Bursa tarihi dokusu ve tarihi zenginlikleri ile gezilecek yerler arasında üst sıralarda bulunur. Bursa’nın hem Türkiye’de hem de yurt dışından gelen misafirleri bulunmaktadır. Her yıl binlerce turist Bursa’nın tarihi mekanlarını gezmeye gelmektedir.

Osmanlı’nın başkentlerinden olan İznik Bursa’dadır. Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin en belirgin örnekleri de Bursa’dadır. Hem camileri, hem türbeleri, hem hanları, hem hamamları ile binlerce yıllık eserler Bursa’da çok güzel bir tarihi hava estiriyor.

Tarihi eserlerin sergilendiği müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Bursa’nın tarihi mekanları arasında başlıcaları Bursa Kapalı Çarşı, Kırgızlar Türbesi, Bursa Ulu Cami, Misi Köyü, Cumalıkızık, Koza Han ve İpek Han’dır. Daha bir çok yer bulunuyor. Ayrıca Bursa Unesco Dünya Mirası Listesine de girmeyi başarmıştır. Ayrıca Bursa eski dönemlerde yetiştirdiği önemli ilim, bilim ve din adamlarının üretimini yaptıkları eserlerine ve kabirlerine de ev sahipliği yapıyor.

Bursa hem Müslümanlar hem de Hristiyanlar için önemli tarihi eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Bursa’da gezilecek kiliseler de bulunuyor. Tarihi dokusunu hiç kayıp etmemiş ve günümüzde iyi bir şekilde restore edilmiş olan kiliseler ve camiler ibadet etmek isteyen insanları bekliyor. Bursa’da gezilecek 50 yer içeriği ile Gezmem Lazım bloguna da bakabilirsiniz.

Bursa Lüks Araç Kiralama Firmaları İle Konforlu Seyahat Edin

bursa uludağ yolu görseliBursa’ya iş için veya sadece gezmek için gelen misafirlerimize lüks araç kiralama ile konforlu saatler geçirmelerini sağlıyoruz. Firmalar ile iletişime geçerek istediniz markada ve sürede lüks araç kiralayabilirsiniz.

Sevdiğiniz lüks araç markalarını günlük, haftalık veya ihtiyacınız olduğu sürede kiralayabilirsiniz. Bursa iş hayatı için de önemli bir yer haline gelmiştir. Özellikle Osmangazi Köprüsü’nin açılmasından sonra Bursa ile İstanbul tek bir şehir haline gelmiş oldu. Bunun sonucunda da İstanbul’daki firmalar Bursa’da da iş yerleri, ofisler veya mağazaşar açmaya daha fazla önem vermeye başladılar. Siz de Bursa’ya geldiğinizde lüks araç kiralama yaparak istediğiniz yerden teslim alabilirsiniz.

Bursa lüks araç kiralama firmaları Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gemlik, Mudanya ilçelerinde aynı zamanda havalimanı ve terminaldeki ofislerinde güler yüzlü çalışanları ile siz değerli misafirlerimizi beklemektedir. En iyi araçları en iyi fiyata Bursa rent a car firmalarından kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak yerine şoförlü araç ta kiralayabilirsiniz. Bursa şoförlü araç kiralama sayfasına göz atıp size en uygun aracı şoförle birlikte ihtiyaç üsrenize göre kiralayabilirsiniz.

Bursa rent a car Nilüfer ve diğer ilçelerde ofislerinde müşterilerine hizmet veriyor. Bursa rent a car sitesi Bumin Kağan’da siz ziyaretçiler için en iyi araç kiralama firmaları bulunur. Rent a car fiyatlarını inceleyerek size en uygun olan aracı ihtiyaç sürenize göre kiralayabilirsiniz. Bursa rent a car araç kiralama hizmeti almak için firmaların iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak istediğiniz zamanları belirtip araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü araç kiralama firmaları Bugdet, Avis, Hertz gibi araç kiralama firmaları da Bursa’da bulunuyor.

araç içi görseliBursa rent a carlar güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile sizlere hizmet vermeyi göre biliyorlar. Bursa araç kiralama firmaları siz sayın müşterileri için en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Bursa oto kiralama ile şehir içinde konforlu şekilde seyahat sizlere sunuluyor. Araç kiralama Bursa fiyatları incelendiğinde görülüyor ki her bütçeye uygun araç bulmak mümkündür. Bumin Kağan rent a car en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

Bursa Gece Hayatı

Bursa gece hayatının yoğun olduğu yer Nilüfer ilçesidir. Nilüfer’da gece kulüpleri, barlar, cafeler ve hareketli mekanların bulunduğu yerdir. Bursa gece kulüpleri misafirlerine çok güzel ve hareketli geceler sunuyor.

Bursa’da gece hayatına katılmak için bir kaç saatlik uçak seyahati ile Bursa’ya ulaşabilirsiniz. Havalimanından ister otele isterseniz de gece kulübüne gitmek için Bursa havalimanı transfer fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Lüks Araç Kiralama Firmaları Bursa İçin En İyi Hizmeti Vermektedir

Lüks araçlar daha çok iş hayatında kullanılması kadar seyahat etmek amacındaki kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Firmaların fiyatlarını inceleyerek bütçenize ve araç zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Lüks araç denildiğinde akla gelen Porsche, Range Rover, AUDI, BMW, Volkswagen gibi araç markalarını siz ve misafirleriniz için kiralayabilirsiniz. Bumin Kağan web sitesinde bütçenize göre her türlü kiralık araç bulunur.

Bursa lüks araç kiralama firmaları aynı zamanda şoförlü olarak da araç kiralayabilirler. İsterseniz lüks aracı siz kullanabilirsiniz isterseniz de şoför de tutabilirsiniz. Firmalar siz değerli müşterilerine profesyonel ve deneyimli şoförler ile araçları sizin istediğiniz yerden teslim etmektedirler. Araç kiralama Bursa Mudanya ilçesinde bulunan BUDO ve İDO hatları ile gelen kişilere de en iyi şehir içi seyahat imkanı sunar. www.buminkagan.com sitemiz hizmetinizdedir.

Bursa Önemli Yer Ve Gezilecek Yer Adresleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi: Zafer Mh. Ankara Yolu Cd. C Blok No:1 K:6 PK:16270 Osmangazi / BURSA Telefon: 444 1 600
Bursa Valiliği: Hocaalizade Mh. 6. Kültür Sok. No: 2 Heykel Osmangazi/BURSA
Cumalıkızık: Cumalıkızık Mahallesi 16370 Yıldırım/Bursa
Timsah Arena: Dikkaldırım Mahallesi, Hayran Cd. No:4, 16090 Osmangazi/Bursa
İskender Heykel: Yenidoğan Mahallesi, Ünlü Sk. No:7, 16030 Yıldırım/Bursa
Uludağ: Soğukpınar Mahallesi 16370 Osmangazi/Bursa


mail görseliAbone Ol

Abone olarak havalimanı transfer ve araç kiralama avantajlarına ulaşabilirsiniz.